Forum Avril Lavigne /http://avrillavigne.bee.pl/ Strona Główna
Autor Wiadomość
<    Ogólne   ~   Inni o Avril
Sk8erGirl
PostWysłany: Sob 16:37, 24 Mar 2007 
Administrator
Administrator


Dołączył: 10 Lip 2006
Posty: 3363
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Silent Hill


Britney Spears - "Gdyby Avril Lavigne chciała ubierać się i zachowywać tak jak ja to na pewno wyglądałaby śmiesznie. Musi być inna i w jakiś sposób się wyróżniać. To normalne w tym biznesie jeśli chce się być zauważonym. Szanuję jej styl bycia"

Justin Timberlake - "Avril, ona mówi to co chce, i jest cool!"

Kelly Rowland - "Ona ma swój styl potrzebny w muzyce i jest bardzo gorąca." ... "Ja kocham Avril Lavigne. Uwielbiam moje Sk8er Boi, ta piosenka jest tak gorąca."

Alanis Morissette - "Byłam w położeniu podobnym do jej gdy byłam młodsza, przeszłam przez etap, gdy multum ludzi mówiło 'Zadzwoń do mnie' i wiem, że sam akt wyrażania wsparcia jest niezwykle podtrzymującą na duchu rzeczą. Zachęciłam ją, żeby dzwoniła kiedy tylko będzie chciała porozmawiać, żeby się nie krępowała."

Rocker Robin Black - "W tym roku wszystko chodzi o 'bycie cool'. Avril Lavigne jest cool, ponieważ jest twardą, skejtującą dziewczyną. Nie była cool kiedy nagrawszy demo w stylu country, jej ludzie próbowali zrobić z niej drugą Shanię Twain. Ale teraz jest cool"

Freda Dursta - "Jestem w niej beznadziejnie zakochany i chcę, żeby ona to widziała. Mam nadzieję, że lubi łysiejących facetów"

Alex - "Tak naprawdę dopiero zaczęłam poznawać zespoły i wokalistów o których nie miałam wcześniej zielonego pojęcia, a teraz są dla mnie jak guru! No Doubt, Pink, Avril, ... "

Johnny Rotten - "Szkoda, że nie jest [VICIOUSEM]. Wówczas już by nie żyła, delikatnie rzecz ujmując. Czy ludzie wyobrażają sobie, że heroina to radosna zabawa w parku? To autodestrukcja i bardzo mi przykro, ale żaden szanujący się "punk" nie próbuje się zniszczyć. 'O, to ten nieżyjący koleś' – co to za dziwna postawa, że dobrzy są ci, którzy umarli. Słuchajcie, wszyscy ci punkowi samozwańcy są fałszywi. [AVRIL] jest takim samym "punkiem" jak KELLY OSBOURNE"

komentarze do tego tematu: klik


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Sk8erGirl dnia Sob 16:52, 24 Mar 2007, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Sk8erGirl
PostWysłany: Sob 16:46, 24 Mar 2007 
Administrator
Administrator


Dołączył: 10 Lip 2006
Posty: 3363
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Silent Hill


Kelly Osbourne - "Wiecie co? Lubię ją jako osobę, jest moją przyjaciółką, ale moim zdaniem nie ma zbyt wielu kontaktów z rówieśnikami. Jest w biznesie od 16. roku życia, nie mieszka w domu, odeszła nagle z 3000 miasteczka w wielki świat, stając się najbardziej znaną 18-latką na świecie. To musi być trudnenie móc z nikim porozmawiać; nie mieć własnego zycia. To jest twoja pasja i chcesz to robić, ale jest tyle innych rzeczy, które chciałabyś robić bardziej, ale nie możesz. Naprawdę jej współczuję. Czasami mam wrażenie, że Avril nad wszystkim panuje, ale czasami myślę również, że mówi rzeczy, których nie powinna mówić, ale wszyscy je mówią – znam to uczucie bardziej niż ktokolwiek."

Iann Robinson- "Lavigne jest dla mnie odrażająca. Jest wszystkim, co jest złe w dzisiejszej muzyce. Śpiewa wyprodukowanym głosem. Twierdzi, że jest punkiem, ale nie wie nawet kto to są the Ramones. Muszę przyznać, że była wielka w 2002. Była. Mimo wszystko, nie lubię jej; miała dobry rok i pewnie podtrzyma dobrą passę"

Shania Twain - "Po występie Avril ze mną na scenie, mój znajomy, który zna jej rodzinę, kontaktował się ze mną często aby dowiadywać się o jej postępach", mówi Shania. "To było niesamowite, móc śledzić jej sukcesy w ciągu ostatnich lat. Cieszę się, że jej się udało. To prawdziwa Kanadyjka i życzę jej jak najlepiej"


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Sk8erGirl
PostWysłany: Sob 16:55, 24 Mar 2007 
Administrator
Administrator


Dołączył: 10 Lip 2006
Posty: 3363
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Silent Hill


Jesse Colburn - "Wykreowana ja na popwoego punka.- To może wkurzać, ale ten wizerunek nie był pomysłem Avril. Popowy punk jest w tej chwili popularny i ktoś postanowiła na nim zarobić, łącząc go z Avril. Według mnie można wyglądać odrobinę punkowo bez grania Takiej muzyki."

Matt Brann - "Gdy pewnego wieczoru zrobiliśmy sobie pierwszy wspólny wypad, zaciągnęła nas do knajpy. Piliśmy tequile, oczywiście z solą. Po pięciu minutach Avril rzuciła: wysyp mi sól na szyje i zliż! Pomyślałem: ta panna jest szalona. Zapowiada się totalny rock and roll"


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Sk8erGirl
PostWysłany: Czw 18:44, 05 Kwi 2007 
Administrator
Administrator


Dołączył: 10 Lip 2006
Posty: 3363
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Silent Hill


Tola Szlagowska (Blog27) - '(...)natomiast jezeli chodzi o nowa avril lavigne...to nie do konca pisoenka jest super, fajnia, na prawde, w stylu punky-hip-hop chociaz baaardzo mi przypomina ashlee simpson...nawet sposob spiewania...ale nie wazne, to nie to, co mnie tak zniecheca. to, co mi sie nie podoba, to sama avril. to, jak jest ubrana, jak sie zachowuje, teledysk, np. complicated, sk8er boy, bylo fajne, na zasadzie, wyglupiamy sie, robimy zadyme, a nabijanie sie z kolezanki i robienie z niej ofiary jest dla mnie prymitywne i swiadczy, ze ktos jest malo inteligentny...dlatego to mnie tak dziwi, bo zawsze uwazalam avril za bardzo inteligentna, bystra osobe. lubilam ja za jej poczucie humoru, styl bycia, za to, ze jest tak wyluzowana i szczera. mysle, ze ona jest juz zupelnie w innym swiecie, ze nie jest juz na etapie mlodziezowym, jest za dorosla, na codzien chodzi w kreacjach karl lagerfeld, a tu nagle robi z siebie punkowa dziewczynke, dlatego teledysk i sama avril, mi sie nie podoba, nie jest to prawdziwe, natomiast piosenka SUPER ale juz sie nia nie zachwycam jak kiedys... (...)'

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 1
Forum Avril Lavigne /http://avrillavigne.bee.pl/ Strona Główna  ~  Ogólne

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi


 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach